Par mums

Cienījamais klient!

AUTOEKSPERTS ir daļa no starptautiskas veikalu un autoservisa ķēdes, kas nodarbojas ar auto aksesuāru un rezerves daļu tirdzniecību, un, autoservisa pakalpojumu sniegšanu. Atrodamies ērti pieejamā vietā Rīgā, Purvciemā, Gunāra Astras ielā 3.

AUTOEKSPERTS autoserviss saņēmis Latvijas Autoinžinieru asociācijas (LAIA) sertifikātu, apliecinot servisa centra augstu tehniskās kompetences līmeni, kas garantē pakalpojuma sniegšanas kvalitāti, darbinieku kvalifikācija, izmantotie materiāli un tehniskais nodrošinājums ir atbilstošs visaugstākajām prasībām. Visi darbā izmantotie materiāli un rezerves daļas ir no pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kas ieguvuši klientu uzticību pateicotiesto augstiem kvalitātes standartiem.

AUTOEKSPERTS plašajā produktu klāstā varat atrast visu, kas nepieciešams Jūsu transporta līdzeklim:

Rezerves daļas

Mēs strādājam ar pasaulē plaši atzītiem un sevi pierādījušiem automašīnu rezerves daļu piegādātājiem tādiem kā : ZF, Lemforder, Sachs, Bosch, Denso, Kneht un daudziem citiem.

Servisa piederumi

SERVO automašīnu salonu pārklāji autoservisiem, darbnīcu aprīkojums, autoservisa darba organizācijas piederumi.

Autoķīmija un kosmētika

LIQUI MOLY, CASTROL, BP Eļļas un degvielu piedevas, CRC specializēta un plaša pielietojuma autoķīmija, līmes, hermētiķi, SONAX profesionāli automašīnu kopšanas līdzekļi.

Aksesuāri

BURY Brīvroku sistēmas, BRODIT mobīlo tel. un planšetdatoru turētāji un lādētāji, WAECO aukstumkastes, RECARO bērnu sēdeklīši, HELLA papildus lukturi, NOVLINE salona paklāji un daudzi, daudzi citi produkti, kuri Jūsu dzīvi padarīs ērtāku un drošāku.

Vaļaspriekam

Mums ir tad gods Latvijā pārstāvēt Zviedrijas kompāniju THULE, kas piedāvā visu veida automašīnu stiprinājumus lietām, kas cilvēkam ir svarīgas, bet ir pārāk lielas, lai paņemtu tās automašīnas salonā.

Komforta produkti

WEBASTO autonomās apkures un CALIX apsildes risinājumi, jumta lūkas, iebūvējamās kondicionēšanas iekārtas, aukstuma kastes, automašīnu sēdekļu apsildes, u.c.

Autoserviss

Mūsu autoservisā veicam diagnostiku un remontējam visas automašīnu markas neatkarīgi no to vecuma, nobraukuma un remonta apjoma. Pārbaudes gaitā var konstatēt bojājumus, kurus citādi nav iespējams atklāt, kas ir ļoti svarīgi no kustības drošības viedokļa.

Veicam WEBASTO remontu un apkalpošanu garantijas un pēcgarantijas laikā. Esam sertificētie un autorizētie WEBASTO partneri Latvijā.

Iesakām veikt dzinēja diagnostiku, ja:Tā iedarbināšana ir apgrūtinātaIzmešu saturs ir neatbilstošsIr brīdinājums par dzinēja sistēmas kļūdāmPapildus trokšņiPalielināts degvielas patēriņš   Iesakām veikt riteņu ģeometrijas pārbaudi un regulēšanu, ja:Riepu nodilums ir nevienmērīgsStūre stāv šķībiBraucot pa taisnu ceļu automašīnu velk uz vienu pusiAutomašīna lielā ātrumā uzbraukusi uz šķēršļa vai iebraukusi bedrē
Mēs iesakam veikt bremžu sistēmas pārbaudi, ja:Bremzējot uz sausa ceļa automašīna maina trajektorijuBremžu pedālis pulsēBremzējot ir vibrācija un papildus trokšņiBremzes ir neefektīvasIr brīdinājums par bremžu sistēmas kļūdām   Elektronisko un drošības sistēmu diagnostikas laikā mēs pārbaudam:Gaisa drošības spilvenu, aizkaru un drošības jostu darbībuAutomašīnas stabilitātes kontroles sistēmas (VSC) darbībuElektriskās vilces spēka kontroles (TRC) un bremžu spēka sadales sistēmas (EDB) darbībuBremžu pretbloķēšanas sistēmas (ABS) darbību